Pędzelek do zdobień Micropainting 3 czarny długość włosa 8mm Laskovska Brushes

Pędzelek do zdobień Micropainting 3 czarny długość włosa 8mm Laskovska Brushes

zł59.00
Quantity
Last items in stock
100% secure payments

Laskovska Brushes to pędzle stworzone przez stylistkę dla stylistek. Od lat tworzę zdobienia salonowe i mistrzowskie dzięki temu z dokładnością do każdego milimetra przygotowałam dla Ciebie pędzle, które wyniosą Twoje stylizacje na high level. Jestem przekonana, że ten minimalistyczny zestaw będzie Twoim niezastąpionym. 

Pędzelek do zdobień Micropainting 3 czarny długość włosa 8mm Laskovska Brushes

Laskovska Brushes to pędzle stworzone przez stylistkę dla stylistek. Od lat tworzę zdobienia salonowe i mistrzowskie dzięki temu z dokładnością  do każdego milimetra przygotowałam dla Ciebie pędzle, które wyniosą Twoje stylizacje na high level. Jestem przekonana, że ten minimalistyczny zestaw będzie Twoim niezastąpionym. 

Pędzelki wyróżniają się lekkością i niebanalnym designem. Każdy z pędzelków jest dedykowany pod konkretne prace o czym przeczytasz poniżej. Warto zwrócić uwagę na grubość rączki. Dzięki niej, nawet po kilkugodzinnym malowaniu, Twoja dłoń nie będzie tak zmęczona jak przy tradycyjnym pędzelku. 

Micropainting 3 - Pędzelek, którym stworzysz za równo szybkie salonowe zdobienia jak i zaawansowane prace pod mistrzostwa. Pędzelek to mistrz w cieniowaniu drobnych elementów, postaci, ikon, bajek. Micropainting 3 pozwoli Tobie także na tworzenie szybkich, drobnych płatków kwiatków. Jego nieodłącznym uzupełnieniem jest pędzelek nr 1.

  • Włosie syntetyczne - typu Sablinsky
  • Dł. włosia - 8 mm.
5903990538100
2 Items

Description

Types
Single brush
Series
LASKOVSKA BRUSHES
Włosie
Syntetyczny
Przeznaczenie
do zdobień

8 innych produktów w tej samej kategorii: