Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Purple Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 115

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Purple Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 115

Molly Nails
zł29.90
Quantity
Last items in stock
100% secure payments

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Purple Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 115

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja, podwójna pigmentacja oraz innowacyjna formuła to łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego oraz krycie już po jednej warstwie. Produkt utwardzisz w lampie UV/LED 48W w 30 sekund.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu. 

115. Purple Blue - To zaskakujące połączenie intensywnego odcienia fioletu z delikatnymi nutami niebieskiego. Jest to kolor, który emanuje tajemniczością i wyrazistością, przypominając o głębokich, mglistych odmętach kosmosu. Purple Blue jest zarówno intrygujący, jak i elegancki, dodając dłoniom wyjątkowego charakteru i uroku. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących nietypowych i modnych stylizacji paznokci, które wyróżniają się spośród tłumu. Purple Blue to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazić swoją kreatywność i indywidualność poprzez odważny i unikalny manicure.

Sposób użycia:

  1. Przygotować płytkę paznokcia (odsunąć skórki i błonki np. frezarką, drewnianym patyczkiem bądź dłutkiem, zmatowić płytkę pilnikiem lub polerką o delikatnej, wybranej gradacji).
  2. Odtłuścić płytkę, nałożyć cienką warstwę bazy dedykowanej do danej płytki i utwardzić zgodnie z podanym czasem przez producenta.
  3. Nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzić w lampie. Czynność powtórzyć z drugą warstwą. Należy nakładać ultracienkie warstwy ze względu na duża pigmentację kolorów. Uwaga, w przypadku kolorów z drobinkami zalecamy dobrze wymieszać produkt przed aplikacją.
  4. W celu wykończenia stylizacji należy pokryć lakierem nawierzchniowym czyli topem - kolejny raz utwardzić w lampie, należy pamiętać by zabezpieczyć również wolny brzeg!
  5. Na skórki po zakończonym manicure, można nałożyć oliwkę MollyLac.

Czas utwardzania: Lampa Led 48W -30sek

Ostrzeżenia:

  • Produkt tylko do użytku profesjonalnego.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
5903990550492
14 Items

Description

Collection
BLUE SKY
Capacity
8ml/8g
Shade
Blue
Types
Hybrid lacquers
Pigment
krycie na jedną warstwę
tradycyjny/kolorowy
Formuła
Hema Free

8 innych produktów w tej samej kategorii: