Top Confetti MollyLac Funfetti 5 ml Nr 5

Top Confetti MollyLac Funfetti 5 ml Nr 5

zł16.90
Quantity

Confetti top to hybrydowy lakier nawierzchniowy dedykowany kobietom śmiałym, otwartym, które kochają zabawę i eksperymenty z własnym wizerunkiem. Tysiące mieniących się holograficznych heksagonów, miałki pyłek, feeria radosnych barw – to wszystko zamknęliśmy w topie nawierzchniowym dedykowanym imprezowemu lookowi.

Top Confetti MollyLac Funfetti 5 ml Nr 5

Confetti top to hybrydowy lakier nawierzchniowy dedykowany kobietom śmiałym, otwartym, które kochają zabawę i eksperymenty z własnym wizerunkiem. Tysiące mieniących się holograficznych heksagonów, miałki pyłek, feeria radosnych barw – to wszystko zamknęliśmy w topie nawierzchniowym dedykowanym imprezowemu lookowi. Produkt 2w1 - to wspaniałe drobiny w różnych kolorach i fakturach zatopione w produkcie nawierzchniowym. Produkt utwardzamy ok 60 sek w lampie led/uv 48w

Top ten pozwala uzyskać "efekt mgiełki, z iskrzącymi drobinami" na paznokciach (mocno opalizuje - nie zmienia koloru podkładowego). Idealny, jako warstwa nawierzchniowa zarówno na kolorowe lakiery hybrydowe jak i na paznokcie typu ''french' czy babyboomer.

5. Funfetti to mocny akcent opalizującej na niebiesko drobiny i różowych delikatnych heksagonów. Nieziemski i intrygujący przy każdym ruchu ręki.

Topy przeznaczone są dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości, odporności na odpryskiwanie oraz pięknego, niepowtarzalnego wyglądu w ciekawym wydaniu.

5903990501920
20 Items

Description

Collection
CONFETTI TOP
Capacity
5 ml
Shade
Blue
With particles
Types
Topy

8 innych produktów w tej samej kategorii: