Cążki nożyczki do skórek precyzyjne rainbow 4mm

Cążki nożyczki do skórek precyzyjne rainbow 4mm

zł29.90
Quantity
100% secure payments

Kompaktowe cążki w wyjątkowym, niespotykanym kształcie i intrygującym, tęczowym kolorze do precyzyjnego cięcia naskórka.

Cążki nożyczki do skórek precyzyjne rainbow 4 mm

Kompaktowe cążki w wyjątkowym, niespotykanym kształcie i intrygującym, tęczowym kolorze do precyzyjnego cięcia naskórka. Wykonane są ręcznie z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej i pokryte specjalną powłoką zapewniającą trwałość produktu i długotrwałą ostrość nawet podczas sterylizacji. Nie zacinają się i pracują niezwykle płynnie. Bardzo wysoka jakość wykonania i wygodna rączka to gwarancja precyzji. Wycinacz idealnie leży w kobiecej dłoni, jest idealnie wyprofilowany i nie ślizga się podczas pracy. Produkt może być z powodzeniem stosowany w zaciszu domowym,  w podróży, a także poprzez profesjonalistki stacjonarne i mobilne w salonach manicure. Zaskakująco poręczny produkt, który z powodzeniem możesz używać także do zabiegów pedicure. Produkt dotrze do najbardziej nieosiągalnych miejsc i pomoże Ci dopracować do perfekcji wykonywany zabieg.

Wymiary:

  • Długość cążek - 7cm
  • Długość ostrza - 4 mm

Solidne, trwałe, ostre i... piękne - tak możemy w kilku słowach opisać ten produkt. Nieodzowny przyrząd przy zabiegu manicure klasycznego, stylizacji paznokci każdą metodą, pedicure, a także podczas innych zabiegów podologicznych.

Porównując nasze kompaktowe cążki w tęczowym kolorze do standardowych produktów tego typu możemy śmiało podkreślić ich innowacyjność i precyzję a także niewielki rozmiar nie tracąc przy tym solidności i komfortu pracy.

Dzięki możliwości regulacji nacisku - jesteśmy w stanie w doskonały sposób panować nad amortyzacją i ściskiem cążek.

Nadają się do każdej z metod dezynfekcji i sterylizacji a także są gwarantem wygodnej pracy osobom lewo i praworęcznym.

5903990536144
21 Items

Description

Types
Clippers
Długość ostrza
4 mm

5 other products in the same category: