Cążki do skórek profesjonalne Bionessa B.20.4
 • -20%

Cążki do skórek profesjonalne Bionessa B.20.4

zł69.90
zł55.92 - 20%

Lowest price in the period of 30 days before current promotion: zł69.90

The lowest price of the product zł55.92 in day 24.06.2024

Lowest price in the last 30 days

Quantity
Last items in stock
100% secure payments

Cążki Bionessa B.20.4 poddawane są specjalnym, wielokrotnym etapom czyszczenia i polerowania aby uzyskać idealny efekt polerowania nadający cążkom profesjonalny i elegancki wygląd.

Cążki do skórek profesjonalne Bionessa B.20.4

Cążki Bionessa B.20.4  poddawane są specjalnym, wielokrotnym etapom czyszczenia i polerowania aby uzyskać idealny efekt polerowania nadający cążkom profesjonalny i elegancki wygląd. Wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej poddawanej ręcznej obróbce zapewniającej pełną kontrolę w procesie produkcji. Wyjątkowy kształt rączek sprawia że cążki idealnie pasują do każdej dłoni. Zapewniają stabilny uchwyt a dzięki odpowiedniej długości pozwalają na płynną i swobodną pracę. Ręcznie szlifowane ostrza umożliwiają precyzyjne i dokładne wycinanie skórek. Specjalne ułożenie ostrzy zapewnia pełną widoczność podczas pracy.

Profesjonalne cążki do skórek

 • długość ostrza 4 mm (+/- 0,5 mm),
 • długość cążek 110 mm (+/- 1 mm),
 • ręcznie ostrzone krawędzie tnące,
 • podwójna sprężyna,
 • wykończenie polerowane,
 • wykonane ze stali chirurgicznej,
 • nie tępią się i nie rdzewieją,
 • produkt przeznaczony do dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie.

Prawidłowe użytkowanie i przechowywanie narzędzi Bionessa:

 • narzędzia używaj wyłącznie do takich celów do jakich są przeznaczone
 • narzędzia przechowuj zawsze ostrzami skierowanymi ku górze
 • unikaj upuszczania, uderzania narzędzi aby zapobiec uszkodzeniu krawędzi tnących
 • przechowuj narzędzia w suchym miejscu oraz w przeznaczonym do tego opakowaniu. Powietrze w pomieszczeniu powinno być suche, a narzędzia nie powinny być przechowywane w foliowych opakowaniach. Ogranicza to dostęp powietrza i może powodować wytwarzanie kondensatu pary wodnej, co jest mocno szkodliwe dla stali.
 • z narzędziami powinno się obchodzić bardzo delikatnie. Niektóre uszkodzenia mechaniczne są niewidoczne gołym okiem. Szczególnej troski wymagają ostrza, końcówki oraz mechanizmy. 

Prawidłowa konserwacja narzędzi Bionessa:

Pamiętaj że prawidłowy proces czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji powinien być przeprowadzony po każdorazowym użyciu narzędzi.  

Czyszczenie: Oczyść dokładnie narzędzia z wszelkich pozostałości pyłu, tkanek, paznokci czy włosów za pomocą szczoteczki. Następnie opłucz narzędzia wodą destylowaną*.

* Do czyszczenia stosuj wodę destylowaną aby uniknąć odbarwienia i rdzewienia narzędzi. Woda z kranu zawiera minerały które mogą osadzać się na narzędziach i wpływać niekorzystnie na efekt sterylizacji.

Dezynfekcja: Proces dezynfekcji możesz przeprowadzić w naczyniu wypełnionym preparatem lub roztworem  dezynfekującym bądź w myjce ultradźwiękowej z użyciem preparatów do tego przeznaczonych. Pamiętaj aby narzędzia były całkowici zanurzone w roztworze. Po skończonej dezynfekcji wyjmij narzędzia i pozostaw je do całkowitego wyschnięcia*.

* Roztwory myjące/dezynfekujące powinny być przygotowane zgodnie z instrukcjami na ulotce preparatu. Szczególnie zalecamy przestrzegania stężenia roztworu – niesie to z sobą zarówno konsekwencje higieniczne, jak i ekonomiczne. Zbyt duże stężenie może uszkodzić narzędzia, z kolei zbyt niskie nie zdezynfekuje wybranych mikroorganizmów.

Sterylizacja: (nie należy przekraczać 200°). Proces sterylizacji należy przeprowadzać zgodnie z zaleceniami wskazanymi na urządzeniu przeznaczonym do sterylizacji. Pamiętaj aby  otworzyć wszystkie narzędzia, tak, aby sterylizacja objęła każdy element narzędzia. Przed sterylizacją należy nasmarować mechanizmy ruchome narzędzi specjalnym preparatem. W przypadku sterylizacji parą, zalecamy zastosowanie smaru rozpuszczalnego w wodzie.

 

5903814778217
13 Items

Description

Types
Clippers
Długość ostrza
4 mm

8 other products in the same category: