Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Ocean Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 111

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Ocean Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 111

Molly Nails
29,90 zł
Quantité
Derniers articles en stock
Paiements 100% sécurisés

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Ocean Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 111

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja, podwójna pigmentacja oraz innowacyjna formuła to łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego oraz krycie już po jednej warstwie. Produkt utwardzisz w lampie UV/LED 48W w 30 sekund.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu. 

111. Ocean Blue - To fascynujący i dynamiczny odcień, który stanowi połączenie zieleni i niebieskiego, przypominając malownicze tonacje oceanicznych głębin. Jest to kolor, który emanuje świeżością i tajemniczością, jak woda otaczająca tropikalne wybrzeża. Ocean Blue jest intensywny, ale jednocześnie kojący, dodając paznokciom wyjątkowego uroku i elegancji. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących oryginalnych, inspirujących stylizacji paznokci, które odzwierciedlają piękno i siłę natury.

Sposób użycia:

  1. Przygotować płytkę paznokcia (odsunąć skórki i błonki np. frezarką, drewnianym patyczkiem bądź dłutkiem, zmatowić płytkę pilnikiem lub polerką o delikatnej, wybranej gradacji).
  2. Odtłuścić płytkę, nałożyć cienką warstwę bazy dedykowanej do danej płytki i utwardzić zgodnie z podanym czasem przez producenta.
  3. Nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzić w lampie. Czynność powtórzyć z drugą warstwą. Należy nakładać ultracienkie warstwy ze względu na duża pigmentację kolorów. Uwaga, w przypadku kolorów z drobinkami zalecamy dobrze wymieszać produkt przed aplikacją.
  4. W celu wykończenia stylizacji należy pokryć lakierem nawierzchniowym czyli topem - kolejny raz utwardzić w lampie, należy pamiętać by zabezpieczyć również wolny brzeg!
  5. Na skórki po zakończonym manicure, można nałożyć oliwkę MollyLac.

Czas utwardzania: Lampa Led 48W -30sek

Ostrzeżenia:

  • Produkt tylko do użytku profesjonalnego.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
5903990550454
13 Produits

Fiche technique

Kolekcja
BLUE SKY
Pojemność
8ml/8g
Odcień
Turkus
Rodzaj
Lakiery hybrydowe kolorowe
Pigment
tradycyjny/kolorowy
Formuła
Hema Free

8 innych produktów w tej samej kategorii: