Cążki do wrastających paznokci Staleks 14mm NS-71-14

Cążki do wrastających paznokci Staleks 14mm NS-71-14

65,90 zł
Quantité
Derniers articles en stock
Paiements 100% sécurisés

Cążki ostrzone są dwustronnie na ściernicy diamentowej, aby cięcia były bardzo gładkie, nie przynosiły uczucia dyskomfortu i nie niszczyły paznokcia. Nie uszkodzą jego struktury podczas wycinania wrośniętego elementu.

Cążki do wrastających paznokci Staleks 14mm NS-71-14

Komfort pracy na wyciągnięcie ręki.

Firma Staleks to marka znana na całym świecie. Polecają ją zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne. W trosce o najwyższą jakość produktu wykańczane są niezwykle precyzyjnie, spełniając wszelkie standardy bezpieczeństwa. Cążki ostrzone są dwustronnie na ściernicy diamentowej, aby cięcia były bardzo gładkie, nie przynosiły uczucia dyskomfortu i nie niszczyły paznokcia. Nie uszkodzą jego struktury podczas wycinania wrośniętego elementu. Ostrze jest do tego przystosowane, mierzy 14 milimetrów, aby zagwarantować sięganie do trudniej dostępnych miejsc. W tym celu jest również specjalnie wydłużone i pochylone. Produkt tworzony jest ze specjalnej stali nierdzewnej wykorzystywanej między innymi do produkcji narzędzi chirurgicznych.

Wygoda, którą pokochasz.

Rączki cążek NS-71-14 są przystosowane do wrastających paznokci. Nie będą się ślizgać w dłoni, a ich wypolerowana powierzchnia jest bardzo przyjemna w dotyku. Mechanizm jest sprytnie i elegancko wmontowany w cały projekt, dzięki czemu praca przy jego użyciu jest przyjemna. Rączki nie odskakują od siebie gwałtownie i nie potrzeba użycia siły podczas cięcia dzięki niezawodności ostrzy. Zastosowana do ich produkcji stal umożliwia ich sterylizację oraz bezpieczne oczyszczanie. Nie rdzewieją i nie tępią się.

  • długość ostrza 14 mm (+/- 0,5 mm)
  • długość cążek 107 mm (+/- 1 mm)
  • wydłużone i pochylone krawędzie tnące pozwalają dotrzeć do trudno dostępnych miejscwykonane ze stali AISI420, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych
  • dwustronnie ostrzone krawędzie robocze
  • nie tępią się i nie rdzewieją
  • nadają się do sterylizacji w autoklawie
4820121595638
1 Article

Fiche technique

Rodzaj
Cążki
Długość ostrza
14 mm

8 autres produits dans la même catégorie :