Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Butterfly Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 112

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Butterfly Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 112

Molly Nails
29,90 zł
Quantità
Ultimi articoli in magazzino
Pagamenti sicuri al 100%

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Lakier hybrydowy Molly Nails Blue Sky Butterfly Blue Hema/di-Hema free 8g Nr 112

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja, podwójna pigmentacja oraz innowacyjna formuła to łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego oraz krycie już po jednej warstwie. Produkt utwardzisz w lampie UV/LED 48W w 30 sekund.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu. 

112. Butterfly Blue - To odcień niebieskiego, który przywodzi na myśl delikatność i piękno motyli. Jest to kolor, który emanuje subtelnością i elegancją, jak skrzydła motyla rozwinięte na letnim niebie. Butterfly Blue ma w sobie nutę mglistego nieba o zmierzchu. Jest to odcień, który może być opisany jako delikatny, ale zarazem wyrazisty, nadając paznokciom charakteru i uroku. Ten odcień niebieskiego jest idealny dla osób poszukujących kobiecej, romantycznej stylizacji paznokci, która podkreśla ich delikatność i naturalną urodę. 

Sposób użycia:

  1. Przygotować płytkę paznokcia (odsunąć skórki i błonki np. frezarką, drewnianym patyczkiem bądź dłutkiem, zmatowić płytkę pilnikiem lub polerką o delikatnej, wybranej gradacji).
  2. Odtłuścić płytkę, nałożyć cienką warstwę bazy dedykowanej do danej płytki i utwardzić zgodnie z podanym czasem przez producenta.
  3. Nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzić w lampie. Czynność powtórzyć z drugą warstwą. Należy nakładać ultracienkie warstwy ze względu na duża pigmentację kolorów. Uwaga, w przypadku kolorów z drobinkami zalecamy dobrze wymieszać produkt przed aplikacją.
  4. W celu wykończenia stylizacji należy pokryć lakierem nawierzchniowym czyli topem - kolejny raz utwardzić w lampie, należy pamiętać by zabezpieczyć również wolny brzeg!
  5. Na skórki po zakończonym manicure, można nałożyć oliwkę MollyLac.

Czas utwardzania: Lampa Led 48W -30sek

Ostrzeżenia:

  • Produkt tylko do użytku profesjonalnego.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
5903990550461
13 Articoli

Scheda tecnica

Collection
BLUE SKY
Capacity
8ml/8g
Shade
Blu
Types
Hybrid lacquers
Pigment
krycie na jedną warstwę
tradycyjny/kolorowy
Formuła
Hema Free

8 altri prodotti della stessa categoria: