Lakier hybrydowy Molly Nails Green Party Deep Green Hema/di-Hema free 8g Nr 87

Lakier hybrydowy Molly Nails Green Party Deep Green Hema/di-Hema free 8g Nr 87

Molly Nails
29,90 zł
Quantità
Pagamenti sicuri al 100%

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Lakier hybrydowy Molly Nails Green Party Deep Green Hema/di-Hema free 8g Nr 87

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Pojemność każdego produktu wynosi 8 gram, co zapewnia wystarczającą ilość do wykonania wielu stylizacji.

Idealnie kremowa konsystencja, podwójna pigmentacja oraz innowacyjna formuła to łatwość w aplikacji lakieru hybrydowego oraz krycie już po jednej warstwie. Produkt utwardzisz w lampie UV/LED 48W w 30 sekund.

Precyzyjny pędzelek dostosowany jest do gęstości produktu. 

87.Deep Green- To głęboki, intensywny odcień zieleni, który wyróżnia się swoją bogactwem i głębią. Jest to kolor, który przypomina o mrocznej zieleni leśnych ostępów, emanującej siłą i tajemniczością natury. Deep Green może być opisany jako majestatyczny, wyrazisty i zdecydowany, co czyni go doskonałym wyborem dla osób poszukujących mocnych, charakterystycznych stylizacji paznokci. Ten odcień zieleni jest idealny dla tych, którzy pragną wyrazić swoją siłę i determinację poprzez stylowy i wyrazisty manicure.

Sposób użycia:

  1. Przygotować płytkę paznokcia (odsunąć skórki i błonki np. frezarką, drewnianym patyczkiem bądź dłutkiem, zmatowić płytkę pilnikiem lub polerką o delikatnej, wybranej gradacji).
  2. Odtłuścić płytkę, nałożyć cienką warstwę bazy dedykowanej do danej płytki i utwardzić zgodnie z podanym czasem przez producenta.
  3. Nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzić w lampie. Czynność powtórzyć z drugą warstwą. Należy nakładać ultracienkie warstwy ze względu na duża pigmentację kolorów. Uwaga, w przypadku kolorów z drobinkami zalecamy dobrze wymieszać produkt przed aplikacją.
  4. W celu wykończenia stylizacji należy pokryć lakierem nawierzchniowym czyli topem - kolejny raz utwardzić w lampie, należy pamiętać by zabezpieczyć również wolny brzeg!
  5. Na skórki po zakończonym manicure, można nałożyć oliwkę MollyLac.

Czas utwardzania: Lampa Led 48W -30sek

Ostrzeżenia:

  • Produkt tylko do użytku profesjonalnego.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
5903990550423
15 Articoli

Scheda tecnica

Collection
GREEN PARTY
Capacity
8ml/8g
Shade
Verde
Types
Hybrid lacquers
Pigment
tradycyjny/kolorowy
Formuła
Hema Free

8 altri prodotti della stessa categoria: