Lakier hybrydowy MollyLac Miss Iconic Daydream 10 g Nr 518
 • -40%

Lakier hybrydowy MollyLac Miss Iconic Daydream 10 g Nr 518

24,90 zł
14,94 zł - 40%

Lowest price in the period of 30 days before current promotion: 17,43 zł

The lowest price of the product 14,94 zł in day 24.07.2024

Lowest price in the last 30 days

Quantità
Ultimi articoli in magazzino
Pagamenti sicuri al 100%

Si vous avez déjà rêvé, vos rêves étaient probablement de couleur bleue, un ciel clair ou un océan azur sans fin. Telle est notre couleur 518 Daydream - la quintessence de la rêverie, du soleil dans un ciel bleu et d'une mer de rêves s'étendant au-delà de l'horizon. C'est la joie et l'insouciance que l'on ressent en entrant dans le monde de la rêverie, et qui se réveille en ouvrant les yeux.


Lakier hybrydowy MollyLac Miss Iconic Daydream 10 g Nr 518

Ikoniczne piękno to piękno ponadczasowe, które nie przemija, nawet kiedy zmieniają się trendy i moda. Taka jest kolekcja Miss Iconic – uniwersalna i zawsze aktualna – to po prostu styl, który pozostaje, kiedy moda przemija.

Dziewięć odcieni z kolekcji Miss Iconic to kolory, które objawiają całą gamę kobiecości. Znajdziemy w niej dziewczęce, delikatne róże, zaskakujące i nietypowe barwy nude, niebiański błękit i nasycone kolory zmroku. Miss Iconic to gama kolorów na każdą okazję i nastrój.

Jeśli zdarzyło Ci się śnić na jawie, Twoje sny zapewne miały kolor błękitu, czystego nieba albo bezkresu lazurowego oceanu. Taki jest nasz kolor 518 Daydream – kwintesencja snu na jawie, słońca na błękitnym niebie i morza marzeń, sięgającego poza horyzont. To radość i beztroska, które wkraczają w świat sennych marzeń, by budzić radość po otwarciu oczu.

Co wyróżnia lakiery MollyLac?

 • Unikatowa gama odcieni ułożona we wspaniałe kolekcje o doskonałym kryciu na maksymalnie dwie cienkie warstwy,
 • Idealna, średnio gęsta konsystencja,
 • Trwałość i łatwość zdejmowania za pomocą pilnika, frezarki lub płynami na bazie acetonu.

Sposób użycia:

 1. Przygotować płytkę paznokcia (odsunąć skórki i błonki np. frezarką, drewnianym patyczkiem bądź dłutkiem, zmatowić płytkę pilnikiem lub polerką o delikatnej, wybranej gradacji).
 2. Odtłuścić płytkę, nałożyć cienką warstwę bazy dedykowanej do danej płytki i utwardzić zgodnie z podanym czasem przez producenta.
 3. Nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzić w lampie. Czynność powtórzyć z drugą warstwą. Należy nakładać ultracienkie warstwy ze względu na duża pigmentację kolorów. Uwaga, w przypadku kolorów z drobinkami zalecamy dobrze wymieszać produkt przed aplikacją.
 4. W celu wykończenia stylizacji należy pokryć lakierem nawierzchniowym czyli topem - kolejny raz utwardzić w lampie, należy pamiętać by zabezpieczyć również wolny brzeg!
 5. Na skórki po zakończonym manicure, można nałożyć oliwkę MollyLac.

Czas utwardzania: Lampa Led 48W -30sek

Ostrzeżenia:

 • Produkt tylko do użytku profesjonalnego.
 • Chronić przed dziećmi.
 • Może powodować reakcję alergiczną.
 • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
5903990500268
11 Articoli

Scheda tecnica

Collection
MISS ICONIC
Capacity
10 ml/10 g
Shade
Blu
Types
Hybrid lacquers
Pigment
tradycyjny/kolorowy
Formuła
Hema

8 altri prodotti della stessa categoria: