Pilnik dwustronny do paznokci Bezpieczny Pakiet MollyLac prosty standard - 180/240 CU-41

Pilnik dwustronny do paznokci Bezpieczny Pakiet MollyLac prosty standard - 180/240 CU-41

1,10 zł
Quantité
Derniers articles en stock
Paiements 100% sécurisés

Jednorazowy, uniwersalny pilnik MollyLac o gradacji 180/240 do paznokci naturalnych i przedłużonych. Cechuje się średnio elastycznym środkiem, dzięki czemu pozwala dopracować detale stylizacji oraz nadać odpowiedni kształt naturalnej płytce paznokcia, gwarantując bezpieczny manicure.
Dwie gradacje w jednym pilniku to funkcjonalna odpowiedź na oczekiwania salonów stylizacji paznokci.

Pilnik dwustronny prosty 180/240 biały w zabezpieczonym pakiecie

Pilnik dwustronny o gradacji drobnoziarnistej 180/240 przeznaczony do pracy z naturalną płytką oraz do końcowych poprawek, jak wygładzanie masy akrylożelowej, żelowej i akrylowej. Gradację 240 polecamy do delikatnego zmatowienia naturalnej płytki przed rozpoczęciem stylizacji. Prosty kształt pilnika precyzyjne dociera do każdego, nawet najbardziej niedostępnego miejsca i pozwala na idealne zdjęcie lakieru hybrydowego w warunkach domowych. Dzięki elastyczności łatwo się nim operuje i opracowuje stylizację. 

Pilnik jest zabezpieczony zewnętrzną folią, co chroni go przez osadzaniem się na jego powierzchni kurzu oraz drobnoustrojów i bakterii znajdujących się w powietrzu. Odpakowując go w obecności Klientki – obie macie pewność, że używacie akcesorium, które wcześniej nie miało kontaktu z czynnikami mogącymi stanowić zagrożenie. Zapewnia higienę stylizacji oraz ochronę zdrowia Klientki w przypadku naruszenia ciągłości naskórka. 

Co to jest gradacja?

To ilość nasypanych ziaren na powierzchnię papierowego pilnika na 1 cm kwadratowy. Co to oznacza w praktyce? Im wyższy numer/gradacja, tym delikatniejszy będzie pilnik.

Mocniejszy grit szybko i skutecznie pozbędzie się m.in. pozostałości masy hybrydowej, żelowej i przygotuje paznokcie do dalszych zabiegów, delikatniejsza ze stron przyda się do opracowania naturalnej płytki paznokcia, zmatowienia i nadania odpowiedniego kształtu ostatecznego.

Wygodny kształt pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc wałów okołopaznokciowych.

Pilnik zalecany jest do wszelkich zabiegów zarówno manicure, jak i pedicure, w których potrzebujesz precyzyjnego i bezpiecznego opracowania paznokci.

  • Pilnik o gradacji 100/180 nazywany KLASYCZNYM jest wybierany najczęściej. Wykorzystuje się go do opracowania nadbudowanego/ przedłużonego paznokcia, do skracania, nadawania kształtu.
  • Pilnik o gradacji 180/240, czyli pilnik drobnoziarnisty zwykle ma zastosowanie przy manicure klasycznym i hybrydowym, gdzie mamy większy kontakt z naturalną płytką paznokcia.
5903691292950
1 Article

Fiche technique

Rodzaj
Pilniki
Gradacja
180/240
Kształt
Prosty
Jakość
Standard
Couleur
biały

8 autres produits dans la même catégorie :