Liquid Silver MollyLac 2w1 kolor i top hybrydowy płynne srebro 10 g

Liquid Silver MollyLac 2w1 kolor i top hybrydowy płynne srebro 10 g

34,90 zł
Quantità

Płynne srebro to produkt, którego jeszcze nie było. Zawiera w sobie odblaskowe platynowe drobiny, które niczym nasza bestsellerowa kolekcja MollyLac Flashing Lights odbija światło, dodatkowo załamując kąt jego padania dzięki dodatkowi iskrzących płateczków o różnej grubości i fakturze. Stosuj tak, jak lubisz! To unikalne połączenie spektakularnego efektu i topu bez przemywania! Możesz użyć go jako dodatek do swojego ulubionego koloru hybrydowego lub jako samodzielny produkt.

Liquid Silver MollyLac 2w1 kolor i top hybrydowy płynne srebro 10 g

Stań się symbolem silnej i niezależnej kobiety! Daj się oczarować ekstremalnym blaskiem w nowatorskiej odsłonie! Płynne srebro to produkt, którego jeszcze nie było. Zawiera w sobie odblaskowe platynowe drobiny, które niczym nasza bestsellerowa kolekcja MollyLac Flashing Lights odbija światło, dodatkowo załamując kąt jego padania dzięki dodatkowi iskrzących płateczków o różnej grubości i fakturze. Stosuj tak, jak lubisz!

To unikalne połączenie spektakularnego efektu i topu bez przemywania! Możesz użyć go jako dodatek do swojego ulubionego koloru hybrydowego lub jako samodzielny produkt.

Zmień swój manicure w prawdziwe dzieło sztuki!

Mocne, srebrne drobiny o nieregularnym kształcie zmiksowane z miałkim srebrzystym pyłem, który pod wpływem światła uwalnia oszałamiający blask. Z każdym ruchem dłoni, w zależności od intensywności światła Twój manicure niczym kameleon będzie zmieniał swoje oblicze.

Pełna blichtru stylizacja teraz jest w zasięgu Twojej ręki.

Wyjątkowe urozmaicenie stylizacji, niezależnie od koloru podkładowego. Ty decydujesz jaki efekt chcesz uzyskać. Jedno jest pewne – w sztucznym świetle Twój manicure będzie niemal oślepiał swym blaskiem. Zamknięte w eleganckiej buteleczce płynne srebro nie wymaga dodatkowego użycia topu!

Uwaga! Przed aplikacją dobrze wymieszaj produkt!

Sposób użycia:

  1. Przygotowujemy płytkę paznokcia, matowiąc ją i usuwając nabłonek oraz skórki.
  2. Odtłuszczamy paznokieć cleanerem, następnie nakładamy cienką warstwę bazy hybrydowej.
  3. Nakładamy jedną lub dwie cienkie warstwy ulubionego koloru hybrydowego i/lub po utwardzeniu przystępujemy do aplikacji płynnego złota/srebra, (każdą warstwę utwardzając 30 sekund w lampie LED min.48w).
  4. Liquid Silver nie wymaga użycia topu i możesz go stosować jako jego zamiennik!

Pojemność: 10 g

5903990511790
46 Articoli

Scheda tecnica

Collection
LIQUID 2W1
Capacity
10 g
Shade
Silver
With particles
Types
Topy

8 innych produktów w tej samej kategorii: