Top Confetti MollyLac Attitude 5 g Nr 1

Top Confetti MollyLac Attitude 5 g Nr 1

16,90 zł
Quantità

Confetti top to hybrydowy lakier nawierzchniowy dedykowany kobietom śmiałym, otwartym, które kochają zabawę i eksperymenty z własnym wizerunkiem. Tysiące mieniących się holograficznych heksagonów, miałki pyłek, feeria radosnych barw – to wszystko zamknęliśmy w topie nawierzchniowym dedykowanym imprezowemu lookowi.

Top Confetti MollyLac Attitude 5 g Nr 1

Confetti top to hybrydowy lakier nawierzchniowy dedykowany kobietom śmiałym, otwartym, które kochają zabawę i eksperymenty z własnym wizerunkiem. Tysiące mieniących się holograficznych heksagonów, miałki pyłek, feeria radosnych barw – to wszystko zamknęliśmy w topie nawierzchniowym dedykowanym imprezowemu lookowi. Produkt 2w1 - to wspaniałe drobiny w różnych kolorach i fakturach zatopione w produkcie nawierzchniowym. Produkt utwardzamy ok 60 sek w lampie led/uv 48w

Top ten pozwala uzyskać "efekt mgiełki, z iskrzącymi drobinami" na paznokciach (mocno opalizuje - nie zmienia koloru podkładowego). Idealny, jako warstwa nawierzchniowa zarówno na kolorowe lakiery hybrydowe jak i na paznokcie typu ''french' czy babyboomer.

1. Attitude - białe heksagony i błękitne opalizuuące drobiny a także brokat w tychże kolorach. Pozwoli Ci utrzymać maksymalnie stonowany look przy wspaniałym blasku.

Topy przeznaczone są dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości, odporności na odpryskiwanie oraz pięknego, niepowtarzalnego wyglądu w ciekawym wydaniu.

5903990501883
18 Articoli

Scheda tecnica

Collection
CONFETTI TOP
Capacity
5 g
Shade
Bianco
With particles
Types
Topy

8 innych produktów w tej samej kategorii: