Wzornik Molly Nails Blue Sky połysk i mat 9 kolorów

Wzornik Molly Nails Blue Sky połysk i mat 9 kolorów

Molly Nails
18,00 zł
Quantità
Ultimi articoli in magazzino
Pagamenti sicuri al 100%

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

Wzornik Molly Nails Blue Sky połysk i mat 9 kolorów

Molly Nails to nowa marka produktów do paznokci która, posiada ofertę opartą na formule Hema Free, co oznacza, że jest przyjazna wrażliwej płytce.

  • 110. Baby Blue - To delikatny, pastelowy odcień niebieskiego, który emanuje łagodnością i subtelnością. Jest to kolor, który przypomina o niebie wczesnym rankiem lub o spokojnym morzu w letnim dniu. Baby Blue jest przyjemny dla oka, miękki i subtelny, co czyni go idealnym wyborem dla osób poszukujących delikatnych, kobiecych stylizacji paznokci. Ten odcień niebieskiego dodaje dłoniom świeżości i uroku, nadając im delikatnego, romantycznego wyglądu.
  • 111. Ocean Blue - To fascynujący i dynamiczny odcień, który stanowi połączenie zieleni i niebieskiego, przypominając malownicze tonacje oceanicznych głębin. Jest to kolor, który emanuje świeżością i tajemniczością, jak woda otaczająca tropikalne wybrzeża. Ocean Blue jest intensywny, ale jednocześnie kojący, dodając paznokciom wyjątkowego uroku i elegancji. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących oryginalnych, inspirujących stylizacji paznokci, które odzwierciedlają piękno i siłę natury.
  • 112. Butterfly Blue - To odcień niebieskiego, który przywodzi na myśl delikatność i piękno motyli. Jest to kolor, który emanuje subtelnością i elegancją, jak skrzydła motyla rozwinięte na letnim niebie. Butterfly Blue ma w sobie nutę mglistego nieba o zmierzchu. Jest to odcień, który może być opisany jako delikatny, ale zarazem wyrazisty, nadając paznokciom charakteru i uroku. Ten odcień niebieskiego jest idealny dla osób poszukujących kobiecej, romantycznej stylizacji paznokci, która podkreśla ich delikatność i naturalną urodę. 
  • 113. Clear Blue - To przezroczysty odcień niebieskiego, który przywodzi na myśl czystość i klarowność nieba w pogodny letni dzień. Jest to kolor, który jest subtelny, ale zarazem wyrazisty, dodając dłoniom delikatnego blasku i uroku. Clear Blue może być opisany jako delikatny, przejrzysty i orzeźwiający, nadając paznokciom subtelnej elegancji. Ten odcień niebieskiego jest idealny dla osób poszukujących minimalistycznych, ale zarazem efektownych stylizacji paznokci, które podkreślają naturalną urodę dłoni.
  • 114. Sky Blue - To delikatny, pastelowy odcień niebieskiego, który przypomina o niebie w słoneczny, letni dzień. Jest to kolor, który emanuje spokojem i harmonią, jak spokojna tafla nieba nad horyzontem. Sky Blue jest miękki, subtelny i kojący, dodając dłoniom delikatnego uroku i elegancji. Ten odcień niebieskiego jest idealny dla osób poszukujących delikatnych, minimalistycznych stylizacji paznokci, które podkreślają naturalną urodę dłoni. Sky Blue to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazić swoją spokojną naturę i lekkość poprzez subtelny, a zarazem charakterny i modny manicure.ybór dla tych, którzy pragną subtelnie podkreślić swoją naturalną urodę, dodając paznokciom nutkę delikatności i czystości.
  • 115. Purple Blue - To zaskakujące połączenie intensywnego odcienia fioletu z delikatnymi nutami niebieskiego. Jest to kolor, który emanuje tajemniczością i wyrazistością, przypominając o głębokich, mglistych odmętach kosmosu. Purple Blue jest zarówno intrygujący, jak i elegancki, dodając dłoniom wyjątkowego charakteru i uroku. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących nietypowych i modnych stylizacji paznokci, które wyróżniają się spośród tłumu. Purple Blue to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wyrazić swoją kreatywność i indywidualność poprzez odważny i unikalny manicure.
  • 116. Dark Blue - To głęboki, intensywny odcień niebieskiego, który emanuje siłą i elegancją. Jest to kolor, który przypomina o mrocznych, nieprzeniknionych głębinach oceanu lub o nocnym niebie w pełni księżyca. Dark Blue jest wyrazisty, ale zarazem kojący, nadając paznokciom charakteru i uroku. Ten odcień niebieskiego jest doskonały dla osób poszukujących silnych, charakterystycznych stylizacji paznokci, które odzwierciedlają ich siłę i determinację. Dark Blue dodaje dłoniom elegancji i pewności siebie, podkreślając ich wyjątkowy charakter.
  • 117. Green Blue - To odcień, który stanowi połączenie intensywności zieleni z delikatnością błękitu. Jest to kolor, który emanuje harmonią natury, przypominając o spokojnych tonacjach leśnych ostępów oraz głębinach morskich w chwilach ciszy. Green Blue jest subtelny, ale zarazem wyrazisty, dodając dłoniom delikatnego uroku i elegancji. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących harmonijnych i spokojnych stylizacji paznokci, które podkreślają naturalną piękno. 
  • 118. Deep Green-Blue - To intensywny i głęboki odcień, który łączy w sobie bogactwo zieleni z głębią niebieskiego. Jest to kolor, który przywodzi na myśl mroczne lasy i głębokie wody oceanu w najbardziej tajemniczych rejonach. Deep Green-Blue jest wyrazisty i mistyczny, emanując siłą i tajemniczością. Ten odcień jest idealny dla osób poszukujących niezwykłych i wyrazistych stylizacji paznokci, które podkreślają ich indywidualność i odwagę. Deep Green-Blue dodaje dłoniom elegancji i charakteru, sprawiając, że manicure staje się niezwykle efektowny i wyjątkowy.
5903990551819
2 Articoli

Scheda tecnica

Collection
BLUE SKY
Wzorniki
Paletki

8 innych produktów w tej samej kategorii: