Płatki opalizujące do paznokci MollyLac Galaxy Flakes 0,1 g Nr 2
  • -56,17%

Płatki opalizujące do paznokci MollyLac Galaxy Flakes 0,1 g Nr 2

8,90 zł
3,90 zł - 56,17%

Lowest price in the period of 30 days before current promotion: 8,90 zł

The lowest price of the product 6,90 zł in day 28.02.2024

Lowest price in the last 30 days

Quantità
Pagamenti sicuri al 100%

Pół transparentne, opalizujące płatki do zdobień w kilku unikalnych kolorach! Jedyny, niepowtarzalny efekt, który możemy używać na wiele sposobów. Efekt możemy stosować na każdej metodzie stylizacji paznokci w tym także na lakiery tradycyjne!

Płatki opalizujące do paznokci MollyLac Galaxy Flakes 0,1 g Nr 2

Pół transparentne, opalizujące płatki do zdobień w kilku unikalnych kolorach! Jedyny, niepowtarzalny efekt, który możemy używać na wiele sposobów. Efekt możemy stosować na każdej metodzie stylizacji paznokci w tym także na lakiery tradycyjne! Należy pamiętać jedynie, aby całość pokryć dedykowanym topem, może być to Diamond Top w przypadku klasycznego manicure lub Doctor Top do manicure żelowego, hybrydowego czy akrylożelowego.

Ultra cienkie płatki, które pozwolą ci wyróżnić się z tłumu błyszczącym miksem opalizujących drobin. Mogą być wcierane dokładnie w całą płytkę lub tylko na jej część tworząc wielowymiarowy, iskrzący efekt.

Niezliczona ilość faktur i wzorów, które mogą powstać na twoich dłoniach jak za sprawą magicznej różdżki.

Sposób użycia:

  1. Na uprzednio położony i utwardzony lakier hybrydowy (najlepiej jasny, pastelowy dla opalizującego efektu- mocniejszy efekt i bardziej wyraźne akcenty uzyskasz na ciemnych kolorach) zaaplikować Top No Wipe (bez warstwy dyspersyjnej np. Mirror Top) i utwardzić.
  2. Następnie delikatnie wetrzeć płatki pacynką w całość lub nieregularnie.
  3. Delikatnie pędzelkiem do pyłu usunąć nadmiar produktu.
  4. Dla długotrwałego efektu stylizację należy pokryć topem bez warstwy dyspersyjnej i dokładnie zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia.
  5. Top tip! Płatki można ze sobą mieszać. Łączą się ze sobą doskonale, dzięki temu możemy tworzyć niewiarygodnie mieniące się stylizacje!

Pojemność: masa netto pyłku ok. 0,1 g, pyłek pakowany w słoiczek 3 ml

5903990529931
17 Articoli

Scheda tecnica

Colore
srebrny
Płatki
Galaxy Flakes

8 altri prodotti della stessa categoria: