Lampa do paznokci UV/LED 150W do lakierów hybrydowych żelowych AlleLux X5 MAX biała

Lampa do paznokci UV/LED 150W do lakierów hybrydowych żelowych AlleLux X5 MAX biała

79,00 zł
Quantità

Designerska, mocna lampa z 45 równomiernie rozłożonymi diodami o dużej mocy- jednej z największych dostępnych na rynku 150W! Już zawsze będziesz mieć pewność doskonale utwardzonego produktu także na kciukach! Równomierne, ale przede wszystkim trwałe utwardzenie i swoboda. Lampa pozwala na wygodne włożenie całej dłoni, a także na wygodne utwardzanie podczas zabiegu pedicure dzięki odpinanej części dolnej.

Lampa do paznokci UV/LED 150W do lakierów hybrydowych żelowych AlleLux X5 MAX biała

Designerska, mocna lampa z 45 równomiernie rozłożonymi diodami o dużej mocy- jednej z największych dostępnych na rynku 150W!

Już zawsze będziesz mieć pewność doskonale utwardzonego produktu także na kciukach! Równomierne, ale przede wszystkim trwałe utwardzenie i swoboda. Lampa pozwala na wygodne włożenie całej dłoni, a także na wygodne utwardzanie podczas zabiegu pedicure dzięki odpinanej części dolnej.

Ultra szybkie utwardzanie  już nawet w 10sek ( hybryda) lub 60sek (budowa żelem)! Wszelkiego rodzaju lakierów hybrydowych, baz budujących,  topów, akrylożelu i żelu.

Długo pracowaliśmy nad lampą, która potrafiłaby spełnić wszystkie oczekiwania klientek. Udało się - wprowadziliśmy do sprzedaży perfekcyjny produkt, o idealnej konstrukcji, jakiego nie powstydziłaby się żadna ceniąca się stylistka paznokci.

Połączenie perfekcyjnego wyglądu z niezwykłą funkcjonalnością. Piękny, biały kolor i nowoczesny design to gwarancja, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej lampy! Zachwycaj i przyciągaj spojrzenia.

  • Mega mocna lampa łączy w sobie połączenie pracy w dwóch zakresach fal - 365nm i 405nm.
  • Możesz mieć pewność, że lampa nigdy cię nie zawiedzie dzięki  45 równomiernie rozłożonym diodom – brak ‘martwych stref’ utwardzania= większa swoboda!
  • Lampa emituje białe światło, które jest zdrowe dla twoich oczu i ciała.
  • Lampa posiada sensor ruchu na podczerwień.
  • Lampa została wyposażona w niezwykły sensor ruchu z funkcją pamięci czasu. Zapamiętuje ostatnio ustawiony czas! Funkcja smart sensor działa w trybach 10s, 30s, 60s oraz 99s. Funkcja ta poprawia znacznie komfort użytkowania lampy zarówno dla stylistki jaki i klientki oraz wpływa na szybkość pracy.

Tryb low heat mode to tryb, w którym moc lampy początkowo jest zredukowana i rośnie stopniowo przez 99 sekund. Tryb ten  zalecany jest w przypadku pracy z bardzo wrażliwymi paznokciami ( jeżeli klientka zgłasza dyskomfort związany z nieprzyjemnym uczuciem pieczenia) do pracy z żelami budującymi, typu cover lub innymi produktami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Lampa wyposażona jest w zdejmowany spód dla komfortu twojej pracy. Lekka i kompaktowa lampa, którą zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz wykonać zabieg manicure lub pedicure! Otwarta konstrukcja lampy dla łatwej i wygodnej stylizacji stóp.

Intuicyjny sposób obsługi to wyjątkowa zaleta naszej lampy. Nie musisz czytać wielu stron instrukcji użytkowania, aby nauczyć się jak użytkować lampę. Wyjmij lampę z pudełka, podłącz zasilacz i działaj!

Dane techniczne:

  • Moc: 150 W
  • Ilość diod: 45
  • Zakres fal: 365nm oraz 405 nm
  • Cztery tryby pracy: 10s, 30s, 60s,99s (low heat mode)

Instrukcja obsługi do pobrania PDF: 

https://hurt.allepaznokcie.pl/img/cms/Lampa Allelux X5 MAX.pdf

5903990505874
44 Articoli

Scheda tecnica

Power
150W
Ilość diod UV Led
45
Długość fal UV
365 i 405 nm
Urządzenia
Lampy LED
Sposób zasilania
Podłączone do sieci

8 innych produktów w tej samej kategorii: