Flashmatic Sparkling Top MollyLac no wipe top nawierzchniowy 10 g

Flashmatic Sparkling Top MollyLac no wipe top nawierzchniowy 10 g

zł34.90
Quantity

Nowy wymiar blasku! Pozwól sobie na luksusowy look! Srebrzysty pył, którego zniewalające drobinki zmienią zwykły manicure w roziskrzone dzieło sztuki. Lśnij, jak nigdy dotąd. To od Ciebie zależy jaki kolor wykorzystasz do swojej stylizacji. Wykończenie w odblaskowej wersji zostaw Flashmatic Top! Idealna tafla z refleksami perfekcyjnie odbijającymi światło w srebrnym odcieniu. Jeśli szukasz oszałamiającego rozmaicenia dla swojego manicure- dobrze trafiłaś!

Flashmatic Sparkling Top MollyLac no wipe top nawierzchniowy 10 g

Nowy wymiar blasku! Pozwól sobie na luksusowy look! Srebrzysty pył, którego zniewalające drobinki zmienią zwykły manicure w roziskrzone dzieło sztuki. Lśnij, jak nigdy dotąd. To od Ciebie zależy jaki kolor wykorzystasz do swojej stylizacji. Wykończenie w odblaskowej wersji zostaw Flashmatic Top!

Idealna tafla z refleksami perfekcyjnie odbijającymi światło w srebrnym odcieniu. Jeśli szukasz oszałamiającego rozmaicenia dla swojego manicure- dobrze trafiłaś!

Nabłyszczenie i rozświetlenie to absolutny must have i nieprzemijający trend. Teraz możesz wybrać swój ulubiony kolor i pokryć go topem hybrydowym bez warstwy dyspersyjnej tworząc spektakularny manicure. Z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom prostych rozwiązań w nieoczywistym wydaniu!

Multizadaniowy top perfekcyjnie współgra z ciemnymi kolorami i najlepiej prezentuje się w świetle sztucznym. Jednak możesz także stosować go na neony, pastele czy jasne kolory pamiętając, że srebrzyste drobinki będą wtedy bardziej widoczne szczególnie w świetle dziennym.

Jeśli nie stronisz od mocnych, mieniących się detali lub lubisz nosić całe sety roziskrzonych drobin-zakochaj się w kolorach MollyLac -idealne krycie i unikalna konsystencja. Bardzo łatwo i szybko się poziomuje więc  praca nim jest szybka i przyjemna.

To produkt typu no wipe, więc nie musisz martwić się lepką warstwą po wyjęciu dłoni z lampy, dzięki czemu w kilka chwil możesz zaskakiwać iskrzącym lookiem w stylu glamour!

Pamiętaj - natężenie odblaskowego efektu zależy od mocy i kąta padania światła (najlepiej sztucznego).

Sposób użycia:

  1. Nałóż warstwę Flasmatic Top na stylizację hybrydową, żelową lub inną wybraną w celu nabłyszczenia.
  2. Utwardzaj w lampie UV/Led 48w 60sek
  3. Gotowe! Ciesz się niesamowitym połyskującym  efektem na paznokciach bez konieczności przemywania!

Uwaga! Przed użyciem dobrze wymieszać.

Pojemność: 10 g

5903990511776
15 Items

Description

Collection
FLASHMATIC
Capacity
10 ml/10 g
Types
Topy

8 other products in the same category: