Zestaw żelowy do przedłużania na tipsie
  • -zł24.40

Zestaw żelowy do przedłużania na tipsie

zł162.60
zł138.20 - zł24.40
Quantity
Last items in stock

Lubisz szybkie rozwiązania? postaw na przedłużanie paznokci na tipsie! Zakochasz się w szybkim i przyjemnym wykonaniu pełnego setu! Wystarczy prawidłowo przygotować płytkę paznokcia, a następnie nałożyć klej na tips i przykleić go bezpośrednio do naturalnego paznokcia - tipsy możesz dowolnie skracać aby nadać im pożądany kształt

Zestaw żelowy do przedłużania na tipsie

Lubisz szybkie rozwiązania? postaw na przedłużanie paznokci na tipsie! Zakochasz się w szybkim i przyjemnym wykonaniu pełnego setu! Wystarczy prawidłowo przygotować płytkę paznokcia, a następnie nałożyć klej na tips i przykleić go bezpośrednio do naturalnego paznokcia - tipsy możesz dowolnie skracać aby nadać im pożądany kształt.
Tipsy wykonane są z bardzo mocnego, ale elastycznego tworzywa ABS. Wyglądają bardzo naturalnie dzięki zakrzywieniu zgodnym ze wzrostem naturalnego paznokcia. Nie pękają, nie łamią się podczas aplikacji i użytkowania a dzięki zastosowaniu kleju do tipsów masz pewność trwałej stylizacji.
Zestaw zawiera także bazę xbond, która ma w sobie primer bezkwasowy oraz nasz bestseller doctor top a także żel Herbaline w kolorze nude z drobinkami! Dzięki zawartości olejku herbacianego z powodzeniem zagwarantuje doskonałą przyczepność i da pewność, że Twoich paznokci nie zaatakuje  ‘zielona bakteria’.

5901058453310
8 Items

Description

Zestawy
Żelowy

8 innych produktów w tej samej kategorii: