Zestaw do Pedicure
  • -zł10.40

Zestaw do Pedicure

zł191.40
zł181.00 - zł10.40
Quantity
Last items in stock

Kompleksowy zestaw produktowy dla zadbanych stóp. Niezależnie od tego czy jesteś stylistką, która w zakresie usług ma pedicure hybrydowy czy po prostu kochasz piękne stopy wiosną i latem – ten zestaw to Twój must have!

Kompleksowy zestaw do pedicure i opracowania podeszwy stóp Molly Lac 

Przyłbica GRATIS

Kompleksowy zestaw produktowy dla zadbanych stóp. Niezależnie od tego czy jesteś stylistką, która w zakresie usług ma pedicure hybrydowy czy po prostu kochasz piękne stopy wiosną i latem – ten zestaw to Twój must have!

W skład zestawu wchodzą nie tylko produkty, którymi wykonasz perfekcyjny pedicure hybrydowy, ale też wszelkie niezbędne akcesoria do opracowania podeszwy stóp.

W zestawie znajdziesz:

1. Podologic Gel:

Żel do rekonstrukcji paznokci głęboko złamanych lub z ubytkami. Dzięki zastosowaniu unikalnego składu zapewnia doskonała ochronę antybakteryjną, idealnie przylegając do płytki paznokcia i zapobiegając potencjalnemu narażeniu na infekcję.  

2. Pedixy Base:

Gęsty produkt hybrydowy o elastyczności hybrydy i trwałości żelu. Baza posiada warstwę inhibicyjną, dzięki której kolor hybrydowy idealnie przylega i nie odpryskuje. Baza jest idealna dla łamliwych, kruchych i zniszczonych paznokci, potrzebujących wzmocnienia. Jest trwała i wyjątkowo komfortowa w pracy, tworząc dobry podkład do regeneracji i wzrostu paznokci oraz zapobiegając nowym uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki dużej elastyczności nie pęka nawet podczas noszenia obuwia.

3. Pedixy Top:

Elastyczny, nabłyszczający top hybrydowy przeznaczony do pedicure. Doskonały, długotrwały połysk, wysoka odporność i optymalna gęstość niezalewająca skórek to jego główne zalety. Dzięki nim Twój pedicure będzie wyglądać olśniewająco i świeżo przez długi czas. Dzięki elastycznej formule odpornej na odpryskiwanie oraz pękanie top bez problemu sprawdzi się nie tylko latem, ale i w innych okresach roku, kiedy nosimy obuwie. Nie ściera się, nie traci połysku, a przede wszystkim nie pęka nawet w przypadku ucisku stóp przez buty. Zawiera filtr UV, a dzięki formule ekstremalnego połysku – efekt „tafli wody” utrzymuje się aż do 21 dni.

    

4. Kapturki ścierne do pedicure o gradacji 120:

Profesjonalne nakładki ścierne na frez gumowy, które pozwalają na doskonałe opracowanie podeszwy stóp. Można je również stosować do zabiegów manicure w opracowywaniu żelu, akrylu i hybrydy. Kapturki są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie, co gwarantuje doskonałe opracowanie zrogowaceń od A do Z. 

5. Frez/trzpień gumowy do kapturków ściernych:

Trzpień gumowy, który służy do mocowania kapturków ściernych, przeznaczonych do zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnego pedicure oraz manicure. Nośnik zapewnia dużą dokładność dopasowania kapturka, zapobiegając jego przypadkowemu przesunięciu. 

6. Pododisk:

To profesjonalny i innowacyjny produkt, który w szybki i prosty sposób ułatwi zabieg manicure i pedicure. Mocowany we frezarce ze standardowym wejściem na frezy, ma niewielkie wymiary i bardzo lekką konstrukcję. Możliwość wymiany nakładek ściernych oraz sterylizacji trzpienia w autoklawie zapewnia bezpieczeństwo i higienę pracy. Doskonale sprawdzi się w zabiegach pedicure (usuwanie stwardniałego naskórka) oraz w skracaniu paznokci żelowych i zdejmowaniu masy.  

7. Separatory do pedicure:

Separatory międzypalcowe, dzięki którym malowanie paznokci ogranicza ryzyko zabrudzenia sąsiadujących palców i paznokci lakierem lub bazą/topem. 

8. Ekskluzywna i wytrzymała tarka Molly Lac:

Tarka do zabiegów spa i pedicure została wykonana z najwyższej jakości stali, przeznaczonej do dezynfekcji i sterylizacji. Wyposażona jest w 10 odklejanych, wymiennych nakładek ściernych o gradacjach 100 oraz 180. Dzięki możliwości odklejania i naklejania tarcz ściernych jest bezpieczna i higieniczna. 

Powierzchnia ścierna 100 grit pozwala szybko i niezwykle skutecznie pozbyć się mocnych zrogowaceń, ziarnistość 180 grit wygładza skórę, stanowiąc doskonałą „kropkę nad i” zabiegu pedicure.

9. Jednorazowe japonki do pedicure:

Klapki piankowe, które chronią powierzchnię zabiegu pedicure przed przypadkowym zabrudzeniem, a do tego przynoszą dodatkowy komfort podczas pielęgnacji stóp.

5901058448804
9 Items

Description

Zestawy
Pozostałe

8 innych produktów w tej samej kategorii: