Żel Herbaline Nude Love 50g + Polygel Natural 15 g i formy GRATIS
  • -zł34.80
  • New
  • Pack

Żel Herbaline Nude Love 50g + Polygel Natural 15 g i formy GRATIS

zł183.80
zł149.00 - zł34.80
Pack content
Quantity

Idealny zestaw do techniki mieszanej, czyli łączącej akrylożel i żel w jednej stylizacji. Zestaw będzie idealny dla osób początkujących, które nie nabyły umiejętności podkładania tradycyjnego szablonu pod budowę paznokcia, ale chcą pracować żelem, jako metodą, którą łatwiej kontrolować. Jak zbudować paznokieć z pomocą tego zestawu?

 

Żel Herbaline Nude Love 50g + Polygel Natural 15 g i formy GRATIS

Idealny zestaw do techniki mieszanej, czyli łączącej akrylożel i żel w jednej stylizacji. Zestaw będzie idealny dla osób początkujących, które nie nabyły umiejętności podkładania tradycyjnego szablonu pod budowę paznokcia, ale chcą pracować żelem, jako metodą, którą łatwiej kontrolować.

Jak zbudować paznokieć z pomocą tego zestawu?

  1. Przygotuj płytkę paznokcia – zmatuj, skróć paznokcie i zaaplikuj bazę jako wcierkę (wcierając ją pędzelkiem do żelu), a następnie utwardź.
  2. Do plastikowej formy wyciśnij niewielką ilość akrylożelu i cieniutko rozprowadź po całej formie. Nałóż na paznokieć i utwardź.
  3. Na tak przygotowany szkielet do stylizacji zaaplikuj żel Herbaline i zbuduj paznokieć.

Gdybyś tą techniką chciała zbudować stylizację babyboomer – nałóż akrylożel nieco grubszą warstwą, następnie delikatnie go spiłuj począwszy od skórek i zaaplikuj żel rozciągając go do ¾ drugości – zostawiając mleczne cieniowanie babyboomer na wolnym brzegu.

5901058466709
29 Items

Description

Zestawy
Akrylożelowy

Specific codes

EAN13
5901058466709

8 innych produktów w tej samej kategorii: