Lampa do paznokci UV/LED 180W do lakierów hybrydowych żelowych MollyLux X7 MAX biała

Lampa do paznokci UV/LED 180W do lakierów hybrydowych żelowych MollyLux X7 MAX biała

zł79.00
Quantity

Innowacyjna, energooszczędna lampa z 57 równomiernie rozłożonymi diodami i o mega mocą -jedna z największych dostępnych na rynku 180W! Już zawsze będziesz mieć pewność doskonale utwardzonego produktu także na kciukach! Równomierne, ale przede wszystkim trwałe utwardzenie i swoboda. Lampa pozwala na wygodne włożenie całej dłoni, a także na wygodne utwardzanie podczas zabiegu pedicure, dzięki odpinanej części dolnej oraz rączce do przenoszenia.

Lampa do paznokci UV/LED 180W do lakierów hybrydowych żelowych MollyLux X7 MAX biała

Innowacyjna, energooszczędna lampa z 57 równomiernie rozłożonymi diodami i o mega mocą -jedna z największych dostępnych na rynku 180W!

Już zawsze będziesz mieć pewność doskonale utwardzonego produktu także na kciukach! Równomierne, ale przede wszystkim trwałe utwardzenie i swoboda. Lampa pozwala na wygodne włożenie całej dłoni, a także na wygodne utwardzanie podczas zabiegu pedicure, dzięki odpinanej części dolnej oraz rączce do przenoszenia.

Ultra szybkie utwardzanie już nawet w 10sek! Wszelkiego rodzaju lakierów hybrydowych, baz budujących, topów, akrylożelu i żelu.

Długo pracowaliśmy nad lampą, która potrafiłaby spełnić wszystkie oczekiwania klientek. Udało się -wprowadziliśmy do sprzedaży perfekcyjny produkt, o idealnej konstrukcji, jakiego nie powstydziłaby się żadna ceniąca się stylistka paznokci.

Połączenie perfekcyjnego wyglądu z niezwykłą funkcjonalnością. Piękny, biały kolor i nowoczesny design to gwarancja, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej lampy! Zachwycaj i przyciągaj spojrzenia.

  • Mega mocna lampa łączy w sobie połączenie pracy w dwóch zakresach fal - 365nm i 405nm.
  • Możesz mieć pewność, że lampa nigdy cię nie zawiedzie, dzięki 57 równomiernie rozłożonym diodom – brak ‘martwych stref’ utwardzania = większa swoboda!
  • Lampa emituje białe światło, które jest zdrowe dla twoich oczu i ciała.
  • Lampa posiada sensor ruchu na podczerwień
  • Lampa została wyposażona w niezwykły sensor ruchu z funkcją pamięci czasu. Zapamiętuje ostatnio ustawiony czas! Funkcja smart sensor działa w trybach 10s, 30s, 60s oraz 99s. Funkcja ta poprawia znacznie komfort użytkowania lampy zarówno dla stylistki, jaki jak i klientki oraz wpływa na szybkość pracy.

Tryb low heat mode to tryb, w którym moc lampy początkowo jest zredukowana i rośnie stopniowo przez 99 sekund. Tryb ten zalecany jest w przypadku pracy z bardzo wrażliwymi paznokciami (jeżeli klientka zgłasza dyskomfort związany z nieprzyjemnym uczuciem pieczenia) do pracy z żelami budującymi, typu cover lub innymi produktami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Lampa wyposażona jest w zdejmowany spód dla komfortu twojej pracy. Lekka i kompaktowa lampa, którą zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz wykonać zabieg manicure lub pedicure! Otwarta konstrukcja lampy dla łatwej i wygodnej stylizacji stóp.

Intuicyjny sposób obsługi to wyjątkowa zaleta naszej lampy. Nie musisz czytać wielu stron instrukcji użytkowania, aby nauczyć się jak użytkować lampę. Wyjmij lampę z pudełka, podłącz zasilacz i działaj!

Dane techniczne:

  • Moc: 180 W
  • Ilość diod: 57
  • Zakres fal: 365nm oraz 405 nm
  • Cztery tryby pracy: 10s, 30s, 60s,99s (low heat mode)

Instrukcja obsługi do pobrania PDF: 

https://hurt.allepaznokcie.pl/img/cms/Lampa biała Mollylux X7 MAX instrukcja.pdf

5903990505898
28 Items

Description

Power
180W
Ilość diod UV Led
57
Długość fal UV
365 i 405 nm
Urządzenia
Lampy LED
Sposób zasilania
Podłączone do sieci

Downloads

Manual lámpara X7 MAX ESPAÑA

Manual de instrucciones de la lámpara X7 MAX ESPAÑA

Downloads (78.57k)

Instrukcja obsługi Lampa X7 MAX

Instrukcja obsługi Lampa UV LED X7 MAX

Downloads (251.62k)

8 innych produktów w tej samej kategorii: