Lampa do paznokci UV/LED 48W do lakierów hybrydowych Allelux 5 Rainbow Pink Różowa

Lampa do paznokci UV/LED 48W do lakierów hybrydowych Allelux 5 Rainbow Pink Różowa

zł49.90

Lampa UV/LED 48W rainbow pink różowa ALLELUX 5

Poznaj cudowne urządzenie, które nigdy Cię nie zawiedzie.

Z Lampą AlleLux5 masz pewność zawsze doskonale utwardzonego produktu także na kciukach! Równomierne, ale przede wszystkim trwałe utwardzenie i swoboda - lampa pozwala na wygodne włożenie całej dłoni. Niepozorna moc 48w łączy w sobie połączenie  pracy w dwóch zakresach fal - 365nm i 405nm.

ULTRA SZYBKIE UTWARDZANIE lakieru hybrydowego, żeli budujących (UV/LED) i akrylożelu! Możesz mieć pewność, że lampa nigdy Cię nie zawiedzie.

Długo pracowaliśmy nad lampą, która potrafiłaby spełnić wszystkie oczekiwania klientek. Udało się - wprowadziliśmy do sprzedaży perfekcyjny produkt, o idealnej konstrukcji, jakiego nie powstydziłaby się żadna ceniąca się stylistka paznokci.

  • Połączenie perfekcyjnego wyglądu z niezwykłą funkcjonalnością.
  • Piękny kolor - rainbow pink to gwarancja, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tej lampy! Zachwycaj i przyciągaj spojrzenia.
  • Lampa emituje białe światło, które jest zdrowe dla Twoich oczu i ciała.
  • Lampa posiada sensor ruchu na podczerwień. Wbudowany timer z wygodnym wyświetlaczem LCD posiada cztery tryby pracy: 10s, 30s, 60s,99s ( Low Heat Mode) a także tryb ciągły uruchamiany sensorem ruchu ( 120sek)
  • Lampa Allelux5 wyposażona jest w magnetyczny, zdejmowany spód dla komfortu Twojej pracy. Lekka i kompaktowa lampa, którą zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz wykonać zabieg manicure lub pedicure!
  • Lampa utwardza w bardzo szybkim czasie - już 10 sek wystarczy! Pamiętaj, w tej branży czas jest na wagę złota.

Intuicyjny sposób obsługi to wyjątkowa zaleta naszej lampy. Nie musisz czytać wielu stron instrukcji użytkowania, aby nauczyć się jak użytkować lampę. Wyjmij lampę z pudełka, podłącz zasilacz i działaj!

Każda dioda w lampie posiada dwa żarniki obliczone na 50 000  godzin pracy.

Instrukcja do pobrania PDF:

https://hurt.allepaznokcie.pl/img/cms/AlleLux 5 instrukcja.pdf

5903775373810
1 Item

Description

Power
48w
Ilość diod UV Led
24
Długość fal UV
365 i 405 nm
Urządzenia
Lampy LED
Sposób zasilania
Podłączone do sieci

8 innych produktów w tej samej kategorii: