Lakier hybrydowy MollyLac Limited Edition Starlight 10 g Nr 488

Lakier hybrydowy MollyLac Limited Edition Starlight 10 g Nr 488

zł26.90
Quantity

488.Starlight: to biżuteria dla Twoich dłoni. Srebrzyste bogactwo w jakie możesz ubrać swoje dłonie lub dodać jedynie akcent z błyszczącą nutą to wyrafinowana propozycja dla odważnych. Zuchwałość? Nic bardziej mylnego! Nie bój się eksperymentować i komponować wyszukane stylizacje! Wszak odwaga i pewność siebie to najbardziej poszukiwane w tych czasach cechy niezależnej kobiety.

Lakier hybrydowy MollyLac Limited Edition Starlight 10 g Nr 488

Nie bój się kusić, wabić, zaskakiwać. Piękno jest kobietą- nie zapominaj o tym w żadnej sytuacji! Niech nowy kolor na Twoich paznokciach doda Ci pewności siebie. Naucz się świadomie korzystać z energii nieposkromionych kolorów i zyskaj nadprzyrodzone moce.

488.Starlight: to biżuteria dla Twoich dłoni. Srebrzyste bogactwo w jakie możesz ubrać swoje dłonie lub dodać jedynie akcent z błyszczącą nutą to wyrafinowana propozycja dla odważnych. Zuchwałość? Nic bardziej mylnego! Nie bój się eksperymentować i komponować wyszukane stylizacje!  Wszak odwaga i pewność siebie to najbardziej poszukiwane w tych czasach cechy niezależnej kobiety.

Sposób użycia:

  1. Przygotowujemy płytkę paznokcia, matowiąc ją i usuwając nabłonek oraz skórki 
  2. Odtłuszczamy paznokieć cleanerem, następnie nakładając cienką warstwę bazy hybrydowe i utwardzamy w lampie.
  3. Nakładamy jedną lub dwie cienkie warstwy koloru, każdą utwardzając 30 sekund w lampie 48W. Uwaga, zalecamy kilka minut przed aplikacją wstrząsnąć zawartością butelki. 
  4. Na kolor nakładamy wybrany top z przemywaniem lub bez przemywania i całość utwardzamy ponownie w lampie. 

Pojemność: 10 g

5903990505133
18 Items

Description

Collection
LIMITED EDITION
Capacity
10 g
Shade
Silver
With particles
Types
Hybrid lacquers

8 innych produktów w tej samej kategorii: